ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  ÜRÜNLER  |  TEKNİK ÖZELLİKLERİ  |  REFERANSLAR  |  İ.K.  |  İLETİŞİM
  Hakkımızda...
 
Firma Profili
Kilometre Taşları
Misyonumuz
Vizyonumuz
Çevre Politikamız
Başkanın Mesajı
Sertifikalarımız
Başkanın Mesajı

Yapı sektörünün değerli yöneticileri, kıymetli iş ortaklarımız,

Sizleri bir müşteri olarak değil, iş ortağımız olarak gören bir yaklaşımla, dünyanın içinde bulunduğu ekonomik süreç, gelişen pazarlar, artan maliyetler, geliştirilen yeni ürünler, müteahhitlik hizmetlerinde artan fiyat baskısı bizlere olaylara farklı perspektiflerden bakabilmeyi öğrenme mecburiyeti getirmiştir.

Kuruluşumuz, çeyrek asırdır gelişmenin, Türkiye'nin aydınlık geleceği için farklılık ortaya koymanın önemi ve bilinciyle yapı sektöründe lider oyunculardan biri olmak ancak "iyi yönetilen bir şirket yapısı ve doğru kurgulanmış bir marka stratejisi ile mümkünkür." ilkesiyle yönetim staretejilerimizi tüm süreçlerle birlikte baştan aşağı yenileyip, günümüz modern şirket yönetimi prensiblerine uyumlu hale getirmek için yeniden yapılanma kararı aldık.

Yeni dönemde kuruluşlarımız için dört temel unsur çok önemli olacaktır.

1) İnsan Kaynakları'mızın en önemli sermayemiz olduğu bilinciyle İK politikalarımızı günümüz koşullarında ihtiyaç duyulan eğitimlerle desteklemek.
2) Toplam Kalite Yönetimi'ni tüm süreçleriyle birlikte ve dünyada yeni uygulamaya giren kalite prensiplerini de dahil ederek yönetim ve üretim yapımızı değiştirmek.
3) Stratejik marka ve entegre pazarlama iletişimi yönetimini kuruluşlarımıza hakim kılmak.
4) Araştırma geliştirme faaliyetlerimizi daha güçlü bir yapıya kavuştrup, yeni, nitelikli ve estetik ürünler geliştirilmesinde inovatif bir güç elde etmek.

İnanıyoruz ki bu süreç sonunda siz değerli iş ortaklarımıza çok daha mükemmel bir yaklaşımla hizmet etme imkanı elde etmiş olacağız.•

Çeyrek asırlık birikimin sonunda geldiğimiz bu noktada, kapımızdaki güvenlik görevlimizden genel müdürümüze kadar tüm çalışanlarımıza ve projelerinde bizi tercih ederek güvenlerini gösteren, inşaat firmalarına, mimarlık ofislerinde kısaca tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürler...

Nice projelerde birlikte çalışmak ümidiyle...

A.Zeki Asan


FİGÜRBETON ® BİR TEKNİK YAPI GROUP KURULUŞUDUR.